زودتر از رقیبان خود با خبر شوید

با دانلود اپلیکیشن قلم سفید که در دو نسخه ی اندروید و ای او اس ارائه شده است از آخرین اخبار کنکور ، همایش ها و کلاس ها ، آموزشگاه ها و دبیرستان و هزاران مطالب دیگر با خبر شوید .

s f

اطلاعات تماس
دبیرستان و آموزشگاه دخترانه : چهار باغ بالا بعد از چهارراه شریعتی جنب اداره ثبت اسناد ، بن بست سرور
دبیرستان و آموزشگاه پسرانه : چهارراه نظر ابتدای خیابان نظرشرقی
info@ghalamsefid.com
36632507-36292303 98+
ما را دنبال کنید

نسیم
تغییر

فرصتی برای شروع یک تغییر ...
تبدیل شدن به یک جوان موفق ...

آموزشگاه علمی آزاد قلم سفید در سال ۱۳۸۹ با هدف ارتقای علمی دانش آموزان با برگزاری کلاس های کنکور با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای کنکور فعالیت خود را آغاز نمود که موفق به کسب رتبه های تک ، دو و سه رقمی بسیار در سال های اخیر شده است .

متوسطه دوره دوم قلم سفید در سال ۱۳۹۰ با هدف برقراری محیط آموزشی و تربیتی مناسب و بالنده با کادری مجرب و دلسوز شروع به فعالیت نمود .در همین راستا متوسطه دوره اول در سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد بستر مناسب برای کشف و هدایت تحصیلی دانش آموزان تاسیس گردید .

مرکز مشاوره نگاه سفید در سال ۹۵ با حضور برترین مشاورین استان در زمینه تخصصی ، تحصیلی و تربیتی آغاز به فعالیت نمود .از فعالیت های این کلینیک به برنامه ریزی و برنامه سازی و مشاوره کنکور ، کاهش اضطراب و بهبود شیوه ی تست زنی توسط مشاورین اشاره نمود .

این مرکز مشاوره در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه های مشاوره خانواده ، شغلی ، تحصیلی ، تربیتی ، مشاوره وآموزش پیش از ازدواج آغاز نمود . همچنین این مرکز اقدام به برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی با ارائه مدرک معتبر می کند .

در کنار قعالیت های آموزشی ، موسسه قرآنی قلم سفید اهل بیت نیز در چهار حوزه آموزش ، مشاوره ، پژوهش و هنری فعالیت خود را از سال ۸۸ با هدف رشد فضای اخلاقی ، معنوی و قرآنی آغاز نمود .

انتشارات مداد سفید یکی دیگر از خدمات این مجتمع آموزشی است که با رویکرد چاپ کتب علمی ، روانشناسی و علوم تربیتی از سال ۱۳۸۶ مشغول به فعالیت است .

دکتر سودابه آذری

مدیر و موسس آموزشگاه و کلینیک

دکتر مجید نقیه

مدیر و موسس آموزشگاه وکلینیک