ثبت نام پانسیون ۲ چله ی بهاری

باسلام خدمت شما دانش آموزان گرامی

باتوجه به استقبال و رضایتمندی دانش آموزان از پانسیون مطالعاتی نوروز ۹۸ ، به درخواست داوطلبان عزیز پانسیون ۲ چله ی بهاری ( فرصت طلایی ۸۰ روز تا کنکور ) برگزار گردید ، شما دانش آموزان می توانید با مطالعه و تکمیل فرم زیر اقدام به ثبت نام نمایید .

مرحله 1 از 2

50%
 • لطفا قبل از پر نمودن فرم ، نکات زیر را با دقت بخوانید:
  1. این اردو حد فاصل روزهای 98/01/24 لغایت روز دوشنبه ۹۸/04/10 برگزار می گردد .(80 روز)
  2. پذیرایی در پانسیون فقط میان وعده سبک خواهد بود.
  3. ساعت حضور دانش آموزان در اردو هر روز از ساعت ۸ صبح الی۲۰ شب می باشد .
  4. دانش آموزان موظفند ۱۵ دقیقه زودتر از شروع برنامه در محیط پانسیون حضور بهم رسانند و پس از اتمام پانسیون بلافاصله محیط را ترک نمایند و همچنین دانش آموزان موظف به رعایت برنامه زمان بندی هستند.
  5. با توجه به ظرفیت محدود پانسیون، دانش آموزی که ثبت نام می کند ،حق هیچگونه انصراف ندارد و هیچ هزینه ای مسترد نخواهد شد .
  6.  دانش آموزان موظفند فقط کتب ، جزوات و وسایل آموزشی را همراه داشته باشند و از همراه داشتن وسایل جانبی ( موبایل،لپ تاپ،تبلت ، دستگاه صوتی و ...) پرهیز کنند . ( در صورت همراه داشتن موبایل از دانش آموز گرفته خواهد شد و تا انتهای پانسیون برگشت داده نمی شود )
  7. به دانش آموزان در ساعت های استراحت میان وعده داده(چای و بیسکویت) خواهد شد اما دانش آموزان می توانند در صورت صلاحدید مواد غذایی بیشتر همراه داشته باشند.
  8. دانش آموزان موظف به رعایت شئونات ظاهری از جمله پوشش مناسب می باشند .
  9. دانش آموزان موظف به تسویه حساب کامل قبل از شروع دوره پانسیون می باشند(از ورود دانش آموزان بدهکار جلوگیری خواهد شد).
  10.  در صورتیکه دانش آموز از انجام قوانین و مقررات پانسیون استنکاف نماید در مرحله اول یک روز از حضور در پانسیون محروم خواهد شد و در صورت تکرار از حضور در ادامه پانسیون محروم خواهد شد و هیچ مبلغی به ایشان مسترد نمی شود.
  11. دانش آموز حق هیچگونه بی احترامی به پرسنل اجرایی پانسیون را نخواهد داشت و در صورت کوجکترین بی احترامی به هریک از پرسنل، ضمن اطلاع به خانواده از محل پانسیون اخراج خواهد شد.
  12.  در صورتیکه در طول دوره دانش آموز خواسته یا ناخواسته خسارتی به موسسه یا اموال آن وارد نماید، موظف به جبران خسارت می باشد در غیر اینصورت از ادامه حضور ایشان در پانسیون جلوگیری خواهد شد.
  13. لطفا در تکمیل فیلد های ثبت نام دقت نمایید ، پس از تایید ثبت نام هیچ گونه تغییری اعمال نخواهد شد.
  14. ثبت نام پانسیون به صورت دو پکیج به شرح زیر می باشد : پکیج اول : ثبت نام دوره ای ( 40 روز ) 800000 تومان " هشتصد هزار تومان "
   پکیج دوم : ثبت نام کامل ( 80 روز ) 1500000 تومان "یک میلیون و پانصد هزار تومان"(با احتساب 100000 تومان تخفیف )
  15. دانش آموز توجه داشته باشند که مبلغ هر روز پانسیون 20000 تومان می باشد و ثبت نام فقط به دو صورتی که گفته شده انجام خواهد شد .(ثبت نام روزانه انجام نمی گردد.)
  16. پس از پر نمودن فرم ثبت نام به درگاه بانکی انتقال داده می شوید و پس از پرداخت فرم شما تایید نهایی می شود.
  17. پس از ثبت نام یک کد رهگیری دریافت می نمایید در حفظ و نگه داری آن کوشا باشید.
  18. چناچه فرم شما پرداخت شده باشید و تایید نهایی شود یک نسخه از فرم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
  19. توجه : چنانچه متقاضی قبل از شروع برگزاری پانسیون منصرف گردد ، هیچ گونه هزینه ای مسترد نمی گردد.
  20. در صورتی که شما به هر علتی از صفحه ی پرداخت خارج گردید ( قطع شدن اینترنت یا انصراف ) ثبت نام شما انجام نشده و باید مجدداً اقدام نمایید.
  توجه: روز هایی را که دانش آموز به هر علتی نمی تواند در پانسیون حضور داشته باشد ، از روز قبل خانواده به مسئولین اطلاع دهند.