زودتر از رقیبان خود با خبر شوید

با دانلود اپلیکیشن قلم سفید که در دو نسخه ی اندروید و ای او اس ارائه شده است از آخرین اخبار کنکور ، همایش ها و کلاس ها ، آموزشگاه ها و دبیرستان و هزاران مطالب دیگر با خبر شوید .

s f

اطلاعات تماس
دبیرستان و آموزشگاه دخترانه : چهار باغ بالا بعد از چهارراه شریعتی جنب اداره ثبت اسناد ، بن بست سرور
دبیرستان و آموزشگاه پسرانه : چهارراه نظر ابتدای خیابان نظرشرقی
info@ghalamsefid.com
36632507-36292303 98+
ما را دنبال کنید
d

ما خوشحال خواهیم
شد که به شما کمک کنیم!

می خواهی استارت بزنی اما نمیدونی از کجا و چطور شروع به درس خوندن بکنی ؟؟ کادر حرفه ای و مجرب ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند .

برای یک شروع فوق العاده باید یک هدف درست داشت تا بتوانیم در تمامی مسیری که حرکت میکنیم بصورت پیوسته و منظم برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم.

برای رسیدن به موفقیت و هدف یکی از عوامل بسیار تاثیر گذاری برنامه ریزی دقیق و منظم است که به کار ها و زمان های ما یک شکل خاص میدهد تا در کل حرکت از مسیر اصلی خارج نشویم ، مفتخریم با بکارگیری مشاوران تراز اول کنکور ایران در خدمت شما عزیزان باشیم .

از عوامل تاثیر گذار دیگر می توان به انتخاب درست کلاس های نکته وتست نیز اشاره کرد ، یادمان باشد وقت طلاست پس باید زمانی که در کلاس یا همایشی حضور پیدا میکنیم از نظر کیفی متناسب با کمیت زمانی که می گذاریم بهره کافی را ببریم ، کادر اساتید کنکور آموزشگاه و دبیرستان قلم سفید از اساتید به نام و تراز اول کشور تشکیل شده است که با آموزش مفهومی و تستی مطالب به دانش آموزان ، بخشی از مسیر را برای شما عزیزان سهولت می بخشند .<br /> افتخار ما این است که منتخب بهترین ها هستیم.

ارتباط با مجموعه ها :

واحد دختران : چهارباغ بالا ، بعد از چهارراه شریعتی ، جنب اداره ثبت اسناد ، بن بست سرور
تلفن : ۳۶۶۳۲۵۰۷ – ۳۶۶۳۴۱۳۱

واحد پسران : چهارراه نظر ، ابتدای خیابان نظرشرقی ، روبروی بانک ملی
تلفن : ۳۶۲۹۲۳۰۳ – ۳۶۲۴۰۳۵۸

با ما در تماس باشید

  • 8 + 7 =
    پاسخ را بصورت عدد بنویسید