دبستان های قلم سفید با استفاده از متد های نوین آموزشی و بکارگیری کادر آموزشی مجرب و کارآزموده و همچنین فراهم سازی محیطی امن و آرامش بخش فعالیت خود را از سال 1401 آغاز نمود. در این مجموعه پشتیبانان و مشاوران با شناخت هوش و گرایش علمی دانش آموزان، مسیر پیشرفت آموزشی آن ها را پیش گرفته تا در رشته مورد نظرشان به موفقیت و رتبه های عالیه دست یابند.

از اهداف این مجموعه به آموزش اثربخش و خلاقانه میتوان اشاره نمود که در پی تحقق این هدف مواردی چون : ” حضور پشتیبان در کنار معلم به جهت آموزش و اثربخشی بیشتر ،  مشاوره در زمینه های یادگیری و اختلالات  روانی ، آموزش هوش هیجانی و… در نظر گرفته شده است.

نگاهی به بخشهای مختلف دبستان

اتاق ادبی

خوانداری، نوشتاری ، املاء و انشا، سخنرانی و محفل ادبی و شاهنامه خوانی ، حافظ خوانی و ... در کنار هم شاگردی ها با ساختاری همسو با ادبیات

اتاق ریاضی

همه شرایط و وسایل برای یادگیری ریاضی بصورت اثر بخش و شیرینمعلم مجرب و کار آزموده با استفاده از تکنولوژی ها مدرن

اتاق علوم جانوری

چیدمان کلاس دقیقا گویای محیط کاملاً علمی به همراه کارتیمی، همراه با معلم و پشتیبان آگاه از شخصیت و رشد دانش آموزان است.

کلاس علوم گیاهی

در کلاس علوم گیاهی، هر آنچه در مورد کاشت، داشت و برداشت باید بدانید، مهیاست.
دانش آموز با طبیعت آشتی می کند.

ترامپولین

این اتاق همانند اتاق توپ، به جهت تشویق، ترغیب، تعامل، بازی و یادگیری طراحی شده است.مدرسه ای اثر بخش به همراه آموزش زیبا و به یادماندنی

اتاق قرآن

در این کلاس آموزش روان خوانی ، بصورت آسان و اثربخش به همراه هدیه های آسمان بصورت فیلم، بازی و نمایش، آموزش داده می شود.

علوم آزمایشگاهی

در کلاس علوم آزمایشگاهی ، هرآنچه از درس علوم در رابطه با اجسام و اشیاء و واکنش ها وجود دارد، بصورت مجسم و مهارتی توسط دانش آموزان به همراه معلم انجام می شود.

اتاق توپ

این اتاق فقط جهت بازی نیست! بلکه دانش آموز هر کلاس اگر در طول هفته اثر بخشی بالایی داشته باشند، آن هم بصورت گروهی، می توانند از اتاق توپ استفاده کنند.

سالن غذاخوری

سالن غذاخوری بمنظور صرف صبحانه برای یادگیری مهارت های زندگی اعم از شستن دست ها، ظروف، تمیز کردن میز و آداب غذا خوردن فراهم شده است.

کتابخانه

به جهت مطالعه و مکانی برای آرامش دانش آموزان طراحی شده است تا بتوانند علاوه بر کتابخوانی در محیطی آرام و راحت باشند.

اتاق هنر

در این کلاس کلیه مهارت های هنری به همراه کادر مجرب و دلسوز بصورتی آموزش داده خواهد شد که دانش آموز، قادر به ادامه ی فعالیت در سال های آینده خواهد بود

مهارت های زندگی

مفاهیم تاریخ، جغرافی در این کلاس با وجود نقشه ها، ماکت ها و مهارت های دست ساز، توسط دانش آموزان آموزش داده می شود.